Iris Galerie breidt uit met 7 winkels in Nederland en België
Gepubliceerd op 19 februari 2025 om 14:10
Iris Galerie wil de komende 2 jaar 7 nieuwe winkels openen: 3 in Nederland en 4 in Vlaanderen. Met de geplande uitbreiding komt het totaal op 20 filialen. Dat meldt het bedrijf aan RetailTrends.
De van origine Franse keten, gespecialiseerd in kunstzinnige foto’s van irissen, focust zich op grote steden waar veel toeristen komen. Volgens Wim Moerman, eigenaar en algemeen directeur van Iris Galerie Nederland en Vlaanderen, staan Eindhoven en Antwerpen bovenaan de wensenlijst. "We zijn er nu aan het zoeken naar een geschikt pand”, zegt hij. De bedoeling is om deze winkels in de tweede helft van dit jaar te openen.
Met de opening van 7 nieuwe winkels zet Iris Galerie zijn snelle uitbreiding in de Benelux voort. "Vorig jaar rond deze tijd hadden we 8 winkels, dus 20 filialen voor het eind van 2026 moet wel lukken," aldus Moerman. Eind vorig jaar ging de vestiging in de binnenstad van Breda open.
Bij Iris Galerie kunnen bezoekers met moderne technologie een foto van de iris van hun oog laten maken. Deze foto's, waarin de kleinste details zijn vastgelegd, worden vervolgens verwerkt tot een kunstwerk.
Iris Galerie zit in Nederland naast Breda onder meer in Amsterdam, Arnhem, Utrecht en Groningen.