Pakketbezorger DHL gaat het aantal pakketautomaten verdubbelen. Daardoor zijn er over Nederland straks 2.500 punten om bestelde producten op te halen.
Van de 5.000 servicepunten van DHL hebben al op dit moment 1.250 locaties een pakketautomaat. Eind 2025 telt Nederland 2.500 van deze kluizen. De uitbreiding is volgens DHL nodig, omdat Nederlanders veel meer gebruik maken van het afhalen van pakketten. Inmiddels is dat ongeveer 10 procent.
“Retailers benutten de automaten ook voor 'click & collect', waarbij klanten hun bestelling eenvoudig ophalen, zonder winkelpersoneel te belasten”, zo stelt de pakketbezorger.
Arjan van Oosterhout schreef bij RetailTrends eerder al een column over de uitbreiding van pakketkluizen in Nederland.
Reacties 0