Jérôme Dreyfuss kiest Nederland als eerste locatie buiten Frankrijk

Jérôme Dreyfuss kiest Nederland als eerste locatie buiten Frankrijk

Het Franse modemerk Jérôme Dreyfuss opent in april een winkel in Amsterdam. Het is de vijfde vestiging van het ‘rebelse’ merk wereldwijd en de eerste buiten Frankrijk.

Het filiaal komt aan de Keizersgracht 233, onderdeel van de 9 Straatjes. Amsterdam is volgens het merk gekozen door het bedrijf vanwege zijn waarden van ecologie en duurzaamheid. Het merk zit graag in speciale straten. In Parijs is het gevestigd op Saint-Honoré, Saint-Germain-des-Prés, Passy en Le Marais.

Jérôme Dreyfuss is op dit moment druk bezig met expansie. Zo zijn er inmiddels verkooppunten in de VS, Engeland, Duitsland en Scandinavië geopend. In Nederland was het merk al te verkrijgen in de fysieke winkel, onder andere in de Bijenkorf.

RetailTrends sprak eind 2023 met Jérôme Dreyfuss: feminist, klimaatstrijder en ontwerper – in die volgorde. Dat interview is hier te lezen.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!