Antwerpse winkelstraat de Meir krijgt make-over

Antwerpse winkelstraat de Meir krijgt make-over

De bekendste winkelstraat van België, de Meir in Antwerpen, krijgt een nieuwe look. De heraanleg begint op z'n vroegst in 2028.

In het plan staan vergroening, comfort en sfeer centraal. Behalve de Meir worden ook andere straten in het winkelgebied aangepakt, zoals de Leysstraat, Jezusstraat en Twaalfmaandenstraat. Het moet leiden tot een 'voetgangersvriendelijke en sfeervolle winkelboulevard'. Ook worden de centrale gebouwen in deze straten beter, en sfeervoller, verlicht.

“Van een winkelstraat naar een levendige stadsboulevard die klaar is voor morgen. De Meir wordt meer dan shoppen alleen. Het wordt een plek om te beleven, te ontmoeten en te genieten, op elk moment van de dag”, aldus de projectleider bij uitvoerder Sweco.

De foto, van uitvoerder Sweco, boven het artikel is nog niet de definitieve versie van het ontwerp, maar een voorstel dat komende periode verder uitgewerkt zal worden.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!