Levi's: 'E-commerce is nu winstgevend'

Levi's: 'E-commerce is nu winstgevend'

Bij Levi Strauss is e-commerce inmiddels winstgevend. Dat zei financieel directeur Harmit Singh tegen analisten rond de presentatie van de kwartaalcijfers.

Het Amerikaanse bedrijf, waar behalve Levi's ook Dockers en Beyond Yoga onder vallen, presteerde het afgelopen kwartaal beter dan verwacht. De omzet steeg met 6 procent naar 1,4 miljard dollar, omgerekend bijna 1,2 miljard euro. Vooral in Europa ging het goed, met een toename van 14 procent.

Singh schrijft de sterke prestaties toe aan de duidelijke focus op hoofdmerk Levi's en de direct-to-consumer-strategie. Hij verwacht dat het bedrijf met hogere verkopen de impact van de importheffingen van Trump kan compenseren, meldt persbureau Bloomberg. Meer dan de helft van de artikelen voor de Amerikaanse markt voor dit jaar is al geïmporteerd.

Het bedrijf rekent voor dit jaar op een omzetstijging van 1 tot 2 procent, terwijl het eerder nog uitging van een daling tot 2 procent. Levi Strauss houdt daarbij rekening met een heffing van 30 procent voor goederen uit China en een heffing van 10 procent voor producten uit andere landen.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!