Aldi België kampt met nepberichten over beursgang

Aldi België kampt met nepberichten over beursgang

Supermarktketen Aldi kampt met nepberichten op sociale media waarin staat dat de Belgische tak naar de beurs gaat. "Dit bericht klopt niet", meldt Aldi België op zijn website.

In advertenties op Facebook wordt gemeld dat 'Aldi Belgium' op 8 september 2025 naar de Brusselse beurs gaat. Er zouden 12 miljoen aandelen worden uitgegeven, staat erbij. Niets van waar, zegt een woordvoerder tegen de VRT. "Het gaat hier duidelijk om phishing. We hebben al een aantal meldingen hierover gekregen en we gaan stappen ondernemen om het probleem aan te pakken."

De advertenties duiken op diverse plekken op Facebook op. Zo is er een pagina die zich voordoet als een nieuwssite van de VRT en eentje die zogenaamd van de Brusselse beurs is. In de nepadvertenties worden mensen uitgenodigd om lid te worden van een WhatsApp-groep waar beleggingsadvies wordt verstrekt. Mensen worden lekker gemaakt met gratis aandelen ter waarde van 30 euro.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!