Nieuwe cfo voor Bestseller

Nieuwe cfo voor Bestseller

Line Andrea Fandrup volgt Thomas Børglum Jensen op per 1 mei 2026.

Line Andrea Fandrup is de nieuwe cfo van Bestseller, het moederbedrijf van onder andere Only en Jack & Jones. Ze volgt Thomas Børglum Jensen op vanaf 1 mei 2026.

Fandrup heeft ervaring bij grote, voornamelijk Scandinavische bedrijven. Zo was ze in dienst van onder andere A.P. Moller – Maersk, bekend van de containers, en meest recentelijk cfo van het beursgenoteerde bedrijf NKT, een bedrijf in kabeloplossingen.

"Fandrup heeft zowel het strategisch inzicht als de operationele ervaring in huis om onze ambities te realiseren", aldus ceo Anders Holch Povlsen. "Ik ben ervan overtuigd dat ze een waardevol onderdeel van het team zal zijn."

Thomas Børglum Jensen was de afgelopen 8 jaar cfo van de groep. Onder hem breidde het bedrijf zijn voetprint in Europa, en ook in Nederland flink uit. Onlangs opende het bedrijf nog nieuwe brandstores van verschillende merken, waaronder Name It en Only & Sons, in Nederland.

RetailTrends sprak onlangs onder andere over de groeistrategie van het bedrijf met Bestseller-countrymanager Patrice van Rooyen. Dat interview is hier te lezen.

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 55.000 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ tot 66% korting op RetailTrends-events.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!