24 webshops, 9 verschillende sporten, 1 overkoepelende organisatie. Bij PassaSports kiezen ze ervoor om specialist te zijn, maar toch stiekem voor heel veel sporten attributen aan te bieden. Hoe bindt een bedrijf met zoveel namen zijn klanten? Aan het woord is ceo Willem Koopmans. "Ik hoef geen vestiging in een winkelstraat, ik wil zijn waar de sporter is."
Diep in zijn hart is hij hockeyer, hij loopt marathons, speelt graag padel met vrienden, pakt regelmatig de racefiets en tovert een aantal keer per jaar de golftas tevoorschijn. De ceo van PassaSports zit overduidelijk niet graag stil in zijn vrije tijd. "Ik ben er van overtuigd dat mensen een baan moeten kiezen waar ze passie voor hebben. Dan kan je de klant ook goed begrijpen."
Specialist of multisport?
De naam PassaSports werd 4 jaar geleden aan het bedrijf gegeven, al werd die naam nog niet actief gebruikt. Sinds augustus is de naamswijziging verder doorgevoerd bij alle platforms: PassaTennis, PassaRunning, PassaVoetbal, PassaHockey, PassaPadel, PassaHandbal, PassaVolleybal, PassaKorfbal en PassaBasketbal.
"Ik ben een van de weinigen die voor...