Action is uitgeroepen tot ABN AMRO Retailer of the Year. De discounter volgt daarmee Kruidvat op die de prijs in zowel 2023 als in 2024 kreeg.
In de categorie beste winkelketen won Action eveneens. Daarmee volgt de discounter in deze categorie Bike Totaal op. In de categorie beste webshop is Bol de opvolger van Zooplus. De titel Sustainable Retailer of the Year 2025-2026 ging naar Appel & Ei, als opvolger van Ekoplaza. De award Retail Managementteam of the Year 2025-2026 ging naar Dille & Kamille. Daarmee zijn zij de opvolger van het managementteam van HEMA.
Nieuwe prijzen
Tijdens het gala werden er voor het eerst ook prijzen uitgedeeld aan beste winkelteams. De winnaars in de categorie service georiënteerde winkels en speciaalzaken waren Jeans Centre Breda (tot 10 medewerkers) en Trekpleister Bodegraven (+10 medewerkers). In selfservice tot 30 medewerkers werd Kruidvat Harderwijk verkozen tot beste winkelteam en in categorie selfservice groot (30+ medewerkers) won Jumbo Oirsbeek Markt.
De prijzen werden donderdag uitgereikt tijdens een gala in Liemès, het restaurant in The Wall in Utrecht, georganiseerd door Q&A Retail.
Reacties 0