Word member
Biermerk Stella Artois komt naar Nederland

Biermerk Stella Artois komt naar Nederland

Vanaf 16 maart is het onder andere verkrijgbaar bij de supermarktketens Albert Heijn, Jumbo en Plus. 

Stella Artois, een biermerk van Ab InBev, wordt officieel in Nederland gelanceerd. Vanaf 16 maart is het onder andere verkrijgbaar bij de supermarktketens Albert Heijn, Jumbo en Plus. Bij horecagelegenheden wordt het bier vanaf heden al geschonken. 

In Nederland wordt Stella Artois gepositioneerd in het premium segment, een van de snelst groeiende biercategorieën. Wereldwijd is het verkrijgbaar in meer dan 100 landen en is het ook het meest geconsumeerde Belgische bier wereldwijd.

Jasper Kessels, country director Ab InBev Nederland, is blij met de introductie. "We zien een duidelijke vraag vanuit onze Nederlandse retail- en horecapartners. Dit zal de groei in AB InBev in Nederland nog meer kracht bijzetten."

AB InBev behoort tot de grootste brouwerijketens ter wereld. Naast Stella Artois vallen onder andere ook Jupiler, Leffe, Hoegaarden, Beck's, Budweiser en Corona onder het bedrijf.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!