Modebedrijf Nikkie Plessen ziet omzet teruglopen en lijdt verlies
Gepubliceerd op 15 January 2026 om 15:12
Foto: Shutterstock
Het door Nikkie Plessen opgerichte modebedrijf N Brands deed in 2024 geen goede zaken. De omzet liep terug en onderaan de streep leed het verlies, blijkt uit de onlangs gedeponeerde jaarrekening waar Quote als eerste over berichtte.
De omzet, waarvan de hoogte niet wordt genoemd, viel 15,4 procent lager uit dan in 2023. Dat jaar was er nog sprake van een stijging van 5,9 procent. N Brands, met merken als Nikkie, Fifth House en Nik & Nik, kwam ook in de rode cijfers terecht. Het verlies kwam op ruim 268.000 euro uit, waar in 2023 nog een winst van bijna 3 miljoen euro werd geboekt.
Het bedrijf is sinds einds 2023 grotendeels in handen van investeringsbedrijf Capital A, nadat Plessen en haar partner Ruben Bontekoe een groot deel van de aandelen verkochten. Uit de toelichting in het jaarverslag blijkt dat de aandeelhouders vorig jaar 2 miljoen euro in het bedrijf hebben gestoken. Verder werd onder meer een lening van 2,5 miljoen omgezet in aandelen en hebben banken de leenafspraken versoepeld, omdat de ebitda (brutobedrijfswinst) lager uitvalt.