Floris van Bommel opent tiende brandstore
Gepubliceerd op 21 January 2026 om 08:56
Foto: B &O Retail
Schoenenmerk Floris van Bommel breidt zijn winkelnetwerk verder uit. Binnenkort opent het merk zijn tiende brandstore aan de Grote Houtstraat 2A in Haarlem.
De winkel is de vijfde in Nederland. Het merk beschikt al over brandstores in Amsterdam (2 vestigingen), Eindhoven en Utrecht, aangevuld met outlets in Batavia Stad Lelystad en Designer Outlet Roermond. In Duitsland is het merk aanwezig met brandstores in Düsseldorf, Keulen en Stuttgart, en in België met vestigingen in Antwerpen en Brugge.
Daarnaast staat er nog een uitbreiding op de planning. In het najaar wordt de Vabotti-herenschoenenwinkel aan de Grote Markt in Breda overgenomen door Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel bv. De winkel zal daarna verdergaan als Floris van Bommel-brandstore. Vabotti werd opgericht door Hein van Bommel en zijn zoon Axel van Bommel, waardoor het filiaal binnen de familie blijft.
Floris van Bommel vertegenwoordigt de negende generatie van het familiebedrijf, dat zijn oorsprong vindt in 1734. De gelijknamige schoenenlijn werd in 1996 gelanceerd. De familie Van Bommel produceert al sinds 1718 luxe heren- en damesschoenen, een traditie die Floris samen met zijn 2 broers voortzet.