LVMH ziet opnieuw winst en omzet dalen
Gepubliceerd op 28 January 2026 om 09:45
LVMH, moederbedrijf van onder meer Louis Vuitton, heeft over 2025 opnieuw veel minder winst en ook fors minder omzet geboekt. Toch spreekt het bedrijf zelf van solide performance in een onzekere geopolitieke en macro-economische omgeving.
De omzet daalde ten opzichte van 2024 met 5 procent tot 80,8 miljard euro. Ook een jaar eerder liep de omzet terug, van 86,2 miljard euro in 2023 naar 84,7 miljard euro in 2024. In de grootste divisie van het merk, fashion and leather goods, daalde de omzet 8 procent. Met 37,7 miljard euro is het nog altijd goed voor bijna 50 procent van de verkopen van het concern.
De nettowinst van de totale groep in 2025 kwam uit op 10,88 miljard euro. Dat is 13 procent minder dan een jaar eerder, toen het nog ruim 12,5 miljard euro overhield.
LVMH is eigenaar van zo'n 80 luxemerken. Naast Louis Vuitton vallen ook Moët & Chandon, Christian Dior, Givenchy, Fendi, Loewe en Bulgari onder het merk. In Nederland heeft het bedrijf verschillende fysieke winkels, waaronder een Louis Vuitton- en Loewe-winkel aan de P.C. Hooftstraat.