Luxeconcern LVMH, waar Louis Vuitton en Christian Dior onder vallen, heeft zich in het tweede kwartaal hersteld. De omzet groeide met 3 procent naar ruim 19,5 miljard euro.
In de eerste 3 maanden daalde de omzet nog met 6 procent. LVMH zag onder meer de verkopen in de Verenigde Staten en Azië toenemen. In Europa bleef de omzet ongeveer stabiel. De oorlog in het Midden-Oosten had volgens LVMH ook in het tweede kwartaal een negatieve impact van 1 procentpunt.
De divisie mode en lederwaren, goed voor bijna de helft van de omzet, noteerde voor het eerst in 2 jaar groei. Topman Bernard Arnault wees onder meer op succesvolle ontwerpen van Jonathan Anderson voor Christian Dior en de sterke prestaties van nieuwe, opvallende Louis Vuitton-winkels in Beijing en Seoul. Ook beautyketen Sephora liet een sterke groei zien.
Reacties 0