Word member
Luxeconcern LVMH herstelt zich in tweede kwartaal

Luxeconcern LVMH herstelt zich in tweede kwartaal

Luxeconcern LVMH, waar Louis Vuitton en Christian Dior onder vallen, heeft zich in het tweede kwartaal hersteld. De omzet groeide met 3 procent naar ruim 19,5 miljard euro.

In de eerste 3 maanden daalde de omzet nog met 6 procent. LVMH zag onder meer de verkopen in de Verenigde Staten en Azië toenemen. In Europa bleef de omzet ongeveer stabiel. De oorlog in het Midden-Oosten had volgens LVMH ook in het tweede kwartaal een negatieve impact van 1 procentpunt. 

De divisie mode en lederwaren, goed voor bijna de helft van de omzet, noteerde voor het eerst in 2 jaar groei. Topman Bernard Arnault wees onder meer op succesvolle ontwerpen van Jonathan Anderson voor Christian Dior en de sterke prestaties van nieuwe, opvallende Louis Vuitton-winkels in Beijing en Seoul. Ook beautyketen Sephora liet een sterke groei zien.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!