HelloFresh opent tijdelijke winkel in Antwerpen en Utrecht
Gepubliceerd op 4 februari 2026 om 12:15
Maaltijdbezorger HelloFresh heeft een tijdelijke winkel geopend op het station in Antwerpen. Eind februari komt het concept ook naar Utrecht Centraal.
In de zogenaamde 'Niet-Meer-Naar-De-Winkel-Winkel' op de stations kunnen reizigers complete maaltijdpakketten kopen. Uit onderzoek van HelloFresh blijkt dat veel reizigers na een drukke werkdag geen energie of motivatie meer hebben om een verse maaltijd te bereiden. "Wanneer pendelaars hier passeren, heeft 20 procent nog geen flauw idee wat ze zullen eten. Wij willen hen helpen op het moment dat hulp het hardst nodig is", zegt Thomas Stroo, operationeel directeur bij HelloFresh Benelux, tegen Nieuwsblad.
De pop-upwinkels bieden wekelijks wisselende gerechten aan in gekoelde, compacte zakjes die geschikt zijn om mee te nemen in de trein, bus of op de fiets. De gerechten staan ook op het weekmenu voor mensen die een abonnement hebben bij de maaltijdbezorger.
De winkel is elke dag van 11.00 tot 20.00 uur geopend en blijft op Antwerpen-Centraal tot en met 21 februari. Van 24 februari tot 14 maart is het concept op Utrecht Centraal te vinden.