Ballpark opent derde winkel
Gepubliceerd op 16 February 2026 om 12:52
Foto: Ballpark
Ballpark opent op 4 april een nieuw filiaal in Den Bosch. Daarmee komt het winkelbestand op 3 te staan, meldt oprichter Menco Nieuwenhuis op LinkedIN.
De nieuwe winkel opent aan de Kruisstraat 16. Daarmee heeft de mannenmodeketen 3 winkels geopend binnen een periode van 2 jaar. "Iets waar ik ontzettend trots op ben", aldus Nieuwenhuis.
De voormalig creatief directeur van No Label opende in 2024 de eerste Ballpark-winkel, samen met Raoul Mulder, aan de Slijkstraat in Weest. Zo'n 9 maanden later, in 2025, volgde het filiaal in Utrecht.
"We blijven geloven in fysieke winkels, in echte gesprekken, in service en kwaliteit die blijft bestaan", aldus Nieuwenhuis. Een van de kernprincipes van Ballpark is 'eigenaarschap' zegt hij. "Onze winkels worden geleid door mede-ondernemers, niet door managers. De mensen die de winkel runnen zijn ook mede-eigenaren. Dat verandert de mindset, de energie en uiteindelijk de klantervaring."
Het filiaal in Den Bosch wordt geleid door Nick van den Brink. "Hij begon bij ons in Utrecht en treedt nu als mede-ondernemer in dit nieuwe hoofdstuk naar voren."
Ballpark specialiseert zich in niche-mannenmodemerken zoals Drake's, Filson en Scaglione. Het werd opgericht door Menco Nieuwenhuis en Raoul Mulder, beiden met ruime ervaring in de fashionretail. Nieuwenhuis was bijna 6 jaar creatief directeur van No Label en was daarvoor eindverantwoordelijk voor inkoop en marketing bij Oger. Mulder werkte 8 jaar lang als storemanager van New Tailor en was daarvoor werkzaam bij Suitsupply.