Luxemerk Golden Goose zet groei door

Luxemerk Golden Goose zet groei door

Het Italiaanse luxemerk Golden Goose groeide ook vorig jaar flink door. De omzet steeg met 15 procent naar 734 miljoen euro.

De groei is mede te danken aan de 17 nieuwe winkels die werden geopend. Golden Goose, vooral bekend om zijn sneakers, had er aan het einde van het jaar 232. Er kwamen onder meer zaken in Tokyo, Mumbai, Londen en Napels bij. 

Het d2c-kanaal groeide met 21 procent en is nu goed voor 81 procent van de totale omzet. De brutobedrijfswinst (ebitda) kwam op 248,3 miljoen euro uit, 34 procent van de omzet.

Golden Goose is sinds eind vorig jaar grotendeels in handen van het Chinese private-equitybedrijf HSG. Onder meer het Britse Permira en Temasek uit Singapore hebben een minderheidsbelang.  

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!