Winkels Twin Sport en Sports World in Nederland omgedoopt tot Sports Direct

Winkels Twin Sport en Sports World in Nederland omgedoopt tot Sports Direct

Dit najaar moeten de in totaal 30 vestigingen onder de vlag van de van oorsprong Engelse sportketen opereren. Dat laat een woordvoerder van Sports Direct weten aan RetailTrends.

Alle vestigingen van Twin Sport en Sports World in Nederland worden omgebouwd tot Sports Direct-winkels. Dit najaar moeten de in totaal 30 winkels onder de vlag van de van oorsprong Engelse sportketen opereren. Dat laat een woordvoerder van Sport Direct weten aan RetailTrends.

"Met deze samenvoeging versterken we onze positie in Nederland en kunnen we klanten nog beter toegang bieden tot 's werelds topmerken zoals Nike, Adidas en Puma", aldus de woordvoerder.

Moederbedrijf Frasers Group ziet Nederland als een belangrijke groeimarkt. Bijna 2 jaar geleden nam het concern Twin Sport Holding over, waarmee het 17 extra fysieke winkels in Nederland had. Het doel is om een landelijke dekking te realiseren, die aansluit bij de internationale expansiestrategie van de Britse sportretailer. In het thuisland heeft Sports Direct op dit moment meer dan 500 winkels. 

De bestaande medewerkers van de Twin Sport- en Sports World-winkels in Nederland blijven aan boord en zullen de heringerichte winkels bemannen.

Het assortiment in de Nederlandse Sports Direct-winkels richt zich op performance, running, voetbal, outdoor en lifestyle. Volgens het bedrijf is er ruimte om het aanbod in de toekomst verder te specialiseren en beter af te stemmen op lokale consumenten en trends.

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 57.500 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members.

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!