Het Nederlandse thuiswinkelbedrijf Tel Sell is failliet. Dat is een gevolg van problemen bij het Oostenrijkse moederbedrijf, dat vorige maand het faillissement aanvroeg. Dat meldt curator Bas van Dijen aan De Stentor.
In Nederland is vorige week Mediashop Benelux B.V. failliet verklaard, staat op de site van Tel Sell. Daardoor is de dienstverlening gestaakt en worden bestellingen niet meer verwerkt of uitgeleverd. De 7 mensen die bij de Nederlandse tak werkten, zijn ontslagen. De curator onderzoekt of er een doorstart mogelijk is.
Tell Sell ging in 2008 ook al failliet, maar maakte toen een doorstart. In 2018 kwam het in handen van het Oostenrijkse Mediashop.
Tel Sell werd bekend door de verkoop van producten via televisie, met lange reclames die in het Nederlands (met een Amerikaans accent) werden nagesynchroniseerd. Later maakte het bedrijf eigen producties. Tell Sell verkocht ook via YouTube, via een webshop en bij onder meer Bol en Amazon.
Reacties 0