King Louie opent vijfde Nederlandse winkel in Nijmegen

King Louie opent vijfde Nederlandse winkel in Nijmegen

Het damesmodemerk had al vestigingen in Amsterdam, Utrecht, Haarlem en Maastricht.

Het Nederlandse damesmodemerk King Louie heeft een winkel geopend aan de Lange Hezelstraat in Nijmegen. Het is de vijfde vestiging in het thuisland voor de fashionretailer.

Het merk had al vestigingen in Amsterdam, Utrecht, Haarlem en Maastricht. Ook is het te vinden bij Batavia Stad in Lelystad en Designer Outlet Roosendaal en heeft het shop-in-shops in Arnhem en Amersfoort. Verder heeft het merk 2 winkels in Zürich en Genève in Zwitserland en is het verkrijgbaar bij zo'n 1.000 verkooppunten door heel Europa.

King Louie ontstond in de jaren 80 toen oprichters Ann Berlips en George Cramer hun liefde voor vintagemode deelden door unieke vondsten te verkopen op de Noordermark in Amsterdam. Die liefde en inspiratie voor vintage staat vandaag de dag nog steeds centraal: iedere collectie begint met prints die hun oorsprong vinden in retro dessins en patronen.

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 57.500 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members.

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!