WE Fashion stelt Simcha Knol aan als cfo/coo

WE Fashion stelt Simcha Knol aan als cfo/coo

WE Fashion heeft Simcha Knol per 16 maart benoemd tot cfo/coo, bevestigt een woordvoerder aan RetailTrends. Hij volgt Edwin Jägers op, die de functie van cfo 11 jaar vervulde en daarbij sinds 5 jaar ook de rol van coo op zich nam.

Knol was van 2021 tot 2024 cfo bij G-Star Raw. Daarvoor bekleedde hij senior managementrollen bij PVH, het moederbedrijf van Calvin Klein en Tommy Hilfiger. Wat Jägers gaat doen, is niet bekend.

De benoeming volgt op het recente vertrek van ceo Joris Aperghis, die per 1 april opstapte na ruim 11 jaar. Een opvolger is nog niet benoemd, zegt de woordvoerder. Zijn taken worden tijdelijk overgenomen door de overige leden van het managementteam.

Eerder werd al bekend dat Alexandra Legro per 1 april is gestart als brand en marketing director bij WE Fashion. Zij volgt Patrick Martin op en was eerder cmo bij onder meer Action, GrandVision en Hunkemöller.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!