Woonwinkel Huus is failliet: webshop en winkels dicht

Woonwinkel Huus is failliet: webshop en winkels dicht

Het bedrijf, dat al langere tijd financiële problemen had, vroeg zelf uitstel van betaling aan.

Woonwinkel Huus is failliet. Klanten kunnen bij de webshop geen bestellingen meer plaatsen en de 3 winkels in Hengelo, Apeldoorn en Hazerswoude-Rijndijk zijn gesloten.

Het bedrijf had al langere tijd financiële problemen. In een verklaring op de website wijst het op de nasleep van de coronapandemie en op verstoringen in de wereldwijde toeleveringsketens. "Als gevolg hiervan konden voorraden niet tijdig worden aangevuld, hetgeen resulteerde in langere levertijden en een dalende omzet."

Huus, met de vennootschappen Bammbooo B.V. en Home Furniture B.V., heeft naar eigen zeggen diverse maatregelen genomen om het tij te keren. "De recente geopolitieke ontwikkelingen in het Midden-Oosten hebben echter geleid tot verdere verstoringen in de toeleveringsketen en tot hogere kosten."

Daarom zag het geen andere uitweg dan uitstel van betaling aan te vragen. De rechtbank sprak donderdag het faillissement uit.

De curator onderzoekt de mogelijkheden van een doorstart.

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 57.500 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members.

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!