Tony's Chocolonely overweegt pop-upwinkels in meer steden

Tony's Chocolonely overweegt pop-upwinkels in meer steden

Tony's Chocolonely heeft een pop-upwinkel geopend in het centrum van Zwolle, aan de Melkmarkt. Als de formule succesvol blijkt, komen er in andere steden mogelijk ook tijdelijke winkels.

Dat meldt een woordvoerder van het chocolademerk desgevraagd aan RetailTrends. Tony's denkt daarbij onder meer aan steden als Groningen, Eindhoven en Utrecht. Een extra permanente winkel staat niet op de planning. "Onze Super Store in Amsterdam blijft onze enige vaste locatie."

De pop-upwinkel is van 5 tot en met 21 juni geopend in Zwolle en gratis toegankelijk. Bezoekers kunnen er limited-edition-smaken proeven en kopen, zoals puur chocolade met popcorn en kaneelsuiker, die nergens anders verkrijgbaar zijn. Daarnaast biedt de winkel een Tony's Experience, waarin bezoekers meer leren over de cacao-industrie.

Vorig jaar opende het merk al een Tony's Choco Experience in De Hallen in Amsterdam. RetailTrends nam daar een kijkje, terwijl ceo Douglas Lamont terugblikte op 20 jaar Tony's Chocolonely en vooruitkeek naar de toekomst van het merk.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!