Word member
RetailSnippets: Inkoppertje van Aldi en Zara's niet zo soepel vallende broek

RetailSnippets: Inkoppertje van Aldi en Zara's niet zo soepel vallende broek

Niet alles wat opvalt in de wereld van merken en winkels haalt het hoofdnieuws. In RetailSnippets zet de redactie grappige, opmerkelijke en bijzondere retailmomenten op een rij. Dit keer: Aldi, Intertoys, Zara en Lululemon.

Inkoppertje van Aldi

In Engeland is Aldi altijd wel in voor geinige inhakers op de actualiteit. Toen de Cubaans-Amerikaanse rapper Pitbull naar Londen kwam voor een concert, kondigde de organisatie aan dat ze een poging gingen doen om een Guinness World Records-certificaat te bemachtigen.

Fans komen namelijk vaak verkleed als de rapper naar zijn optredens, compleet met zonnebril en bald cap. Dat moesten er nu zoveel mogelijk zijn om het certificaat van 'largest gathering of people wearing bald caps'  binnen te halen.

Bij de commerciële afdeling van Aldi staken ze snel de koppen bij elkaar en kwamen met een plan om een handje te helpen. Aldi werd voor even omgedoopt in Baldi en onder de naam Firebald werd bij de concertlocatie een stand geopend. Fireball is een van Pitbulls bekendste nummers.

In de Baldi-stand konden bezoekers een gratis bald...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!