Word member
RetailRookies 2026-2027: Lotgenootje maakt verzwaringsknuffels die terugknuffelen

RetailRookies 2026-2027: Lotgenootje maakt verzwaringsknuffels die terugknuffelen

Een knuffel hebben we allemaal weleens nodig. Marien Jansen bedacht Lotgenootje: zachte verzwaringsknuffels die door hun voorovergebogen houding het gevoel geven dat ze terugknuffelen. De Lotgenootjes worden onder meer gebruikt bij slaapproblemen, angst en overprikkeling. Dit jaar wil Jansen er 250.000 verkopen.


Jansen werkte 5 jaar in de gehandicapten- en ouderenzorg, waar hij zag dat verzwaarde hulpmiddelen, zoals een verzwaringsdeken, effect hadden. Dat maakte hem nieuwsgierig naar de werking ervan. "Ik ben toen op vrijdagavond een keer niet naar de kroeg gegaan en het gaan uitzoeken."

 

Wordt Lotgenootje RetailRookie of the Year 2026-2027?

De RetailTrends-redactie stelt iedere dag een RetailRookie aan je voor. Deze jonge, veelbelovende retailers krijgen op 10 september het podium tijdens RetailTrends Live 2026 in het DeLaMar, waar zij hun concept pitchen aan een vakjury en het publiek. Zij bepalen vervolgens wie zich RetailRookie of the Year 2026-2027 mag noemen. 

De vakjury bestaat uit Martijn Hagman (co-ceo Omoda Brands), Wouter Kolk...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!