Word member
Anne&Max opent eerste espressobar

Anne&Max opent eerste espressobar

Het horecaconcept zet verder in op snelheid en gemak met zijn eerste espressobar, die op 19 september opent in Amsterdam-Zuid.

Horecaketen Anne&Max opent op 19 september zijn eerste espressobar. Hiervoor wordt de bestaande vestiging in Amsterdam-Zuid, op de Amstelveenseweg, heropend volgens een nieuw concept.

In het nieuwe concept bestellen klanten koffie, ontbijt en lunch aan de toonbank. Daarmee komt de fullservicebediening te vervallen. Klanten kunnen ervoor kiezen hun consumpties in de huiskamer te nuttigen of mee te nemen, bijvoorbeeld naar het Vondelpark. Gemak en snelheid worden volgens de keten steeds belangrijker in de Amsterdamse horeca. De espressobar opent na een verbouwing van 3 weken en wordt gerund door 2 franchisenemers.

September is een maand van primeurs voor de horecaketen. Zo lanceerde Anne&Max voor het eerst een eigen koffielijn voor de supermarkt. Daarmee is de koffie van Anne&Max voor het eerst buiten de eigen vestigingen te koop. De koffie is verkrijgbaar bij Ekoplaza. Ook opende de keten op 1 september zijn eerste to-goconcept, op de Vrije Universiteit Amsterdam.

Anne&Max werd in 2005 in Haarlem opgericht door Wobbe van Zoelen en telt inmiddels 32 vestigingen verspreid over Nederland.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!