Word member
Hoe komen MS Mode en America Today door de coronacrisis?

Hoe komen MS Mode en America Today door de coronacrisis?

2019 was voor MS Mode een jaar om snel te vergeten. Waar het coole broertje America Today stabiel bleef, eindigde de damesmodeketen flink in de min. Dit jaar zou alles beter worden. Maar toen kwam het coronavirus... Hoe nu verder?

Een te grote en verouderde voorraad begin vorig jaar zat MS Mode danig in de weg. Er zat niets anders op dan die artikelen met enorme kortingen van de hand te doen. De effecten ervan waren acht maanden lang goed merkbaar. Een flinke tegenvaller, erkent ceo Peter van Kampen tijdens een digitale persmeeting.

"Maatregelen om de voorraad beter te kunnen beheren waren in 2018 al genomen", legt hij uit. "Niettemin blijkt dan - vooral door verouderde systemen en processen - de voorraad dusdanig groot te zijn dat dit een onverwacht grote weerslag heeft gehad op onze resultaten." Aanpakken die problemen en daarnaast de geplande investeringen gewoon doorzetten, was het devies. "Nu zijn we zo ver dat we - in navolging van America Today - ook met MS Mode op weg zijn om koploper te worden in slim voorraadbeheer."

Die onvoorziene kosten en het verlies van omzet en marge...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!