Word member

​Twitter zet twee nieuwe stappen in e-commerce

Twitter komt met twee nieuwe diensten die de microblogdienst meer shoppable moeten maken. Dat heeft Twitter bekendgemaakt in een blog.

De eerste dienst, Product and Place Pages, geeft specifieke producten en plaatsen een speciale pagina. Op deze pagina is alle informatie omtrent dit onderwerp terug te vinden, waaronder websites, afbeeldingen, video’s, tweets en prijzen van artikelen. Gebruikers van Twitter kunnen daar vervolgens direct producten en diensten aanschaffen. In sommige gevallen zullen zij echter eerst doorgestuurd worden naar de website van het product of de dienst.

Product and Place Pages wordt vergezeld door Collections. Deze dienst geeft gebruikers van Twitter de mogelijkheid om een productcollectie te starten en deze te delen met zijn of haar volgers. Zo is er bijvoorbeeld al een Game of Thrones-collectie. Deze toont alle producten die verbonden zijn aan de populaire televisieserie in één overzicht met tweets.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!