Word member
​Media Markt verkoopt vakanties

​Media Markt verkoopt vakanties

Media Markt biedt volgende week tien reisdeals aan in zijn winkels. De elektronicaketen werkt daarvoor samen met online reisplatform TravelBird.

Media Markt probeert met de actie te profiteren van het vakantiegeld, dat veel consumenten rond deze periode bijgeschreven krijgen. Klanten kunnen bij de winkelketen terecht voor tien compleet verzorgde vakanties, waaronder naar Sicilië en Vietnam.

De samenwerking met TravelBird maakt onderdeel uit van de jaarlijks terugkerende actieweek Vakantiegekte bij Media Markt. Daarbij zijn producten van Media Markt in de aanbieding, met het oog op de uitbetaling van het vakantiegeld. “Voor veel mensen is het elk jaar weer de vraag waar ze hun vakantiegeld aan uitgeven: aan de vakantie of aan iets nieuws in huis”, stelt cco Dennis Hooijmans.

Het is niet de eerste keer dat Media Markt opzien baart met een actie. Zo verkocht de elektronicaketen al eens Uggs, jacuzzi’s en ruimtereizen, vaak als onderdeel van de landelijke actieweek Gekkenhuis.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!