Word member
Albert Heijn met stadsconcept naar Eindhovense vershal

Albert Heijn met stadsconcept naar Eindhovense vershal

Albert Heijn opent eind dit jaar een vestiging van AH Urban in Strijp-S in Eindhoven. Het concept is afgestemd op kleine huishoudens in de stad, zegt een woordvoerder van de vershal tegen het Eindhovens Dagblad.

De contracten zijn volgens de woordvoerder getekend en de winkel moet in het laatste kwartaal van dit jaar zijn deuren openen. AH Urban heeft een breder assortiment van AH to go, maar wat minder keuze binnen productgroepen dan een reguliere supermarkt. De ondernemers in Strijp-S zien de winkel niet als een concurrent, zegt de woordvoerder. Hij ziet het als een aanvulling op de speciaalzaken in de vershal. “AH is echt een trekker.”

AH Urban opende eerder dit jaar zijn eerste winkel in Amsterdam. Na de zomer moet ook een vestiging aan de Rotterdamse Coolsingel volgen. Het concept richt zich met name op een- en tweepersoonshuishoudens in binnenstedelijke gebieden.
 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!