Word member
Plus moet op zoek naar een nieuwe cfo

Plus moet op zoek naar een nieuwe cfo

Monique Joosen vertrekt na drie jaar als financieel directeur van Plus. De supermarktketen is nog op zoek naar een opvolger.

Joosen heeft zelf besloten de supermarktketen te verlaten, omdat ze toe is aan een volgende stap. Ze verlaat Plus naar eigen zeggen met een goed gevoel. “We hebben grote stappen gezet in de verbetering van de interne organisatie, die zullen bijdragen aan het succes van Plus.” De komende tijd blijft ze nog beschikbaar om haar werkzaamheden over te dragen.

Joosen vormde na haar aantreden in februari 2016 samen met Jan Brouwer de statutaire directie van Plus. Brouwer nam afgelopen juli al afscheid, na vijf jaar als ceo. Hij werd opgevolgd door Duncan Hoy, die overkwam van Tesco. 
 

Reacties 1


Nico Trotsenburg 27 dec, 13:45

Succes met de tocht naar een nieuwe baan. En succes voor Duncan. Alles nieuw bij PLUS.

Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!