Word member
La Place weer terug in Amsterdamse binnenstad

La Place weer terug in Amsterdamse binnenstad

La Place is na jaren van afwezigheid terug in de Amsterdamse binnenstad. In het voormalige pand van V&D in de Kalverstraat is donderdag een flagshiprestaurant geopend.

Het historische pand met drie verdiepingen is geheel vernieuwd. Op de begane grond zijn het restaurant en de La Place Express te vinden. Op de eerste verdieping is er ruimte voor vierhonderd gasten om te eten en te drinken. Op de bovenste verdieping is het Roof Garden Café, met veel groen en een echte boom.

La Place bestaat sinds 1987. Na het faillissement van V&D werd de keten begin 2016 overgenomen door Jumbo. La Place heeft in Nederland negentig filialen en zit ook in Duitsland, Spanje, Frankrijk, Oostenrijk, de VS, Canada en op Bali.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!