Word member
Afound deze week van start in Nederland

Afound deze week van start in Nederland

Afound, het outletconcept van H&M, wordt deze week in Nederland geïntroduceerd. De digitale marktplaats is vanaf 24 oktober beschikbaar.

H&M maakt in zijn tweede kwartaalcijfers al bekend dat Afound dit jaar naar Nederland zou komen. Het concept werd vorig jaar voor het eerst in Zweden geïntroduceerd, ons land is de tweede markt waar het zijn intrede doet. In de winkels van Afound worden restvoorraden van zowel eigen merk als van derden tegen een lage prijs verkocht. H&M is van het plan het concept verder door Europa uit te rollen.

Het lijkt vooralsnog bij een online winkel in ons land te blijven. Na een evaluatie van het concept na het eerste jaar liet Afound weten zich te willen richten op online expansie, waardoor de focus minder komt te liggen op de uitbreiding van fysieke winkels. De zusterformule van H&M zegt in te spelen op de algemene trend van hoe zijn klanten het liefst winkelen. Afound heeft zes fysieke winkels, allemaal gevestigd in Zweden.

Reacties 1


Johan V 22 okt, 14:05

Willen ze succes worden moeten ze fysieke winkels openen. Ik ga er in ieder geval niet kopen op deze manier.

Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!