Word member
SchoenenZaken mikt op vijf tot tien winkels

SchoenenZaken mikt op vijf tot tien winkels

SchoenenZaken hoopt de komende jaren flink te groeien. "Het zou mooi zijn als we binnen nu en vijf jaar vijf tot tien winkels in Nederland hebben", zegt mede-eigenaar Joël Timmerman in een gesprek met RetailTrends.

Timmerman begon SchoenenZaken tweeënhalf jaar geleden in Groningen, nadat zijn keten De Schoenenfabriek failliet was gegaan. Begin april volgt een tweede winkel, in Zwolle. SchoenenZaken neemt daar de winkel van Laccio over, een merk dat zijn schoenen in Napels laat maken. In Haren heeft SchoenenZaken al een shop-in-shop.

"We hebben de ambitie om Nederland te veroveren", zegt Timmerman. Maar dat moet wel stap voor stap gebeuren. "Eerst even afwachten hoe het in Zwolle gaat. Als dat direct doet wat het moet doen, dan is er alle aanleiding om verder te kijken." Timmerman denkt aan steden als Haarlem, Maastricht, Breda, Nijmegen, Utrecht en Amsterdam.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!