Word member
Fastfoodketen uit Dubai breidt uit in Nederland

Fastfoodketen uit Dubai breidt uit in Nederland

Chicking, een internationale fastfoodketen, komt naar Zwolle. Dat meldt RTV Focus Zwolle. Het wordt na Rotterdam de tweede stad in Nederland met een Chicking-filiaal. De zaak in Leeuwarden werd in januari gesloten.

De franchiseketen begon in 2000 in Dubai, in de Verenigde Arabische Emiraten. Intussen is Chicking in meer dan twintig landen actief en heeft het verdeeld over ruim 170 winkels meer dan 2200 medewerkers. Er worden onder meer gepaneerde en gefrituurde kipgerechten, wraps en sandwiches verkocht.

Chicking komt in Zwolle in het voormalige pand van Kijkshop in de Melkstraat. Wanneer de zaak opengaat, is nog niet bekend. Op de ramen hangen posters waarop staat dat er medewerkers worden gezocht. 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!