Word member
Kwalitaria overgenomen door private equity

Kwalitaria overgenomen door private equity

Kwalitaria komt grotendeels in handen van private-equitybedrijf Antea. De cafetariaformule met 134 franchisevestigingen hoopt zo sneller te kunnen groeien.

De formule valt sinds 2003 onder Food Franchise Company van Antonio Stroes. Hij houdt 25 procent van de aandelen en wordt verantwoordelijk voor nieuwe vestigingen. Het managementteam krijgt 20 procent, Antea 55 procent.

Kwalitaria had vorig jaar een consumentenomzet van 58 miljoen euro. De formule wil de komende jaren vijftien vestigingen per jaar openen. De omzet zou jaarlijks met 20 procent moeten groeien.

"De samenwerking met Antea geeft ons de mogelijkheid onze leidende positie in de markt verder uit te bouwen", zegt algemeen directeur Joep Leemans. "Zo willen wij niet alleen fors gaan investeren in nieuwe vestigingen, maar ook in uitbreiding van ons online bestelplatform. Bijna de helft van onze omzet wordt al online gerealiseerd."

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!