Word member
ACM: Jumbo mag 4 extra Jan Linders-winkels overnemen

ACM: Jumbo mag 4 extra Jan Linders-winkels overnemen

Volgens de marktwaakhond blijft er na de overname voldoende concurrentie over.

Jumbo heeft groen licht gekregen om nog eens 4 Jan Linders supermarkten over te nemen. Het gaat om de winkels in Beek, Heerlen, Roermond en Swalmen.

De deal tussen Jumbo en Jan Linders volgt op een eerder besluit van de Autoriteit Consument & Markt (ACM), die in 5 gebieden risico’s zag door de samenwerking tussen Jan Linders en Albert Heijn. In die gebieden zou onvoldoende keuze voor consumenten overblijven. Daardoor moesten de 4 genoemde winkels verkocht worden. Eerder maakte Jan Linders al bekend de vestiging in Roggel te verkopen; deze winkel wordt een Spar.

De ACM heeft nu besloten dat er na de overname van Jumbo voldoende concurrentie overblijft, en geeft goedkeuring. In april nam het bedrijf uit Veghel al 6 Jan Linders-winkels over. Ook werden enkele locaties verkocht aan Plus en Aldi.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!