Word member
Arket opent eerste winkel in Italië

Arket opent eerste winkel in Italië

De formule van H&M Group opent in voorjaar van 2024 een flapshipstore in Milaan.

Arket opent begin volgend jaar een flagshipstore in Milaan. Het is de eerste vestiging in Italië voor de formule van H&M Group.

Het zusterbedrijf van H&M is zijn winkelbestand aan het uitbreiden. Eerder kondigde moederbedrijf H&M Group winkelopeningen aan in Spanje (Barcelona), Zwitserland (Zürich) en Letland (Riga).

De eerste winkel stamt uit 2017, toen het merk in Londen voor het eerst de deuren opende. In totaal heeft Arket zo'n 20 fysieke winkels, waaronder in Amsterdam, Den Haag en Berlijn. Ook heeft het vestigingen in China en Zuid- Korea. 

Arket verkoopt kleding en accessoires voor mannen, vrouwen en kinderen. Daarnaast heeft het ook interieurspullen en lichaamsverzorgingsartikelen in het assortiment. Net als in de andere winkels, zal ook de vestiging in Milaan beschikken over een café. 

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!