Word member
RetailRookie Cloudpillo gaat samenwerking aan met Beter Bed

RetailRookie Cloudpillo gaat samenwerking aan met Beter Bed

Het is de eerste keer dat het merk in een fysieke winkel verkrijgbaar is

Cloudpillo gaat een samenwerking aan met Beter Bed. De RetailRookie ligt vanaf heden exclusief in 26 winkels van de slaapretailer.

Cloudpillo liet eerder al aan RetailTrends weten dat de deal met een fysieke beddenwinkel in de maak was. Nu blijkt dus dat gekozen is voor ‘dorpsgenoot uit Uden’, Beter Bed. Tot op heden was het merk alleen nog online te verkrijgen.

Naar eigen zeggen is de samenwerking een logische stap in de groeistrategie van de startup. Van de 3 miljoen euro omzet in 2022 wil het bedrijf groeien tot 7 miljoen in 2023. Medeoprichter Lars van der Wijst spreekt van een 'nieuwe mijlpaal in de groei van het bedrijf'. 

Cloudpillo is opgericht in 2021 en specialist in verstelbare hoofdkussens. Afgelopen maand werd het bedrijf uitgeroepen tot  RetailRookie of the Year op RetailTrends Live.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!