Word member
Plus krijgt nieuw dc opgeleverd

Plus krijgt nieuw dc opgeleverd

Het nieuwe distributiecentrum van Plus in Deventer is klaar om ingericht te worden. Vanaf eind mei moet het ook operationeel worden.

Het distributiecentrum vervangt de bestaande locatie in Deventer. Het gebouw is 77.000 vierkante meter en staat op een kavel van 13 hectare. Het is daarmee 3 keer zo groot als het oude dc. Het pand wordt gebruikt voor versproducten, die via 142 dockdeuren in de vrachtwagens geladen worden. Vanuit het dc worden 280 winkels bevoorraad.

Dit distributiecentrum is daarnaast duurzamer dan het oude. Zo wordt de stroom voor het pand opgewerkt door 14.000 zonnepanelen. Ook krijgen de medewerkers veel daglicht en een sfeervolle werkomgeving, aldus Plus.

Plus is druk aan het investeren in nieuwe distributiecentra. In januari werd het nieuwe geautomatiseerde dc in Oss in gebruik genomen. Dit pand vervangt de activiteiten van de distributiecentra in Hendrik-Ido-Ambacht, Middenbeemster, Haaksbergen en Ittervoort.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!