Word member
Scandinavisch design in Milaan en Barcelona

Scandinavisch design in Milaan en Barcelona

Arket heeft zijn eerste stappen gezet in Italië en Spanje. De formule van H&M Group opende in Milaan en Barcelona flagshipstores op prominente locaties voorzien van een praktisch en esthetisch interieur.

De komst van de winkels werd vorig jaar al aangekondigd. Het zusterbedrijf van H&M kondigde naast Milaan en Barcelona ook winkelopeningen aan in Zwitserland (Zürich) en Letland (Riga). Later dit jaar opent nog een fysieke winkel in het Poolse Warschau. 

In Milaan vestigde Arket zich in het historische Medelan-gebouw op de Via Tommasso Grossi 9. Het merk heeft er 1.000 vierkante meter tot zijn beschikking, verdeeld over de begane grond en tweede verdieping.

Het kleurgebruik bestaat uit een palet van zachte grijstinten. Ook werd er gebruik gemaakt van natuurlijke materialen. Zo is het meubilair gemaakt van massief eikenhout en werd er gekozen voor terrazzo- en houten vloeren.

Tekst loopt door onder de...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!