Word member
Amazon: 250.000 mensen extra voor feestdagen VS

Amazon: 250.000 mensen extra voor feestdagen VS

Om de drukte rond de feestdagen het hoofd te bieden, neemt Amazon in de Verenigde Staten dit jaar 250.000 fulltime-, parttime- en seizoensmedewerkers aan voor zijn customer fulfillment- en transportactiviteiten.

De e-commercegigant merkt op dat alle seizoensmedewerkers minstens 18 dollar per uur verdienen en toegang hebben tot voordelen zoals gezondheidszorg vanaf de eerste werkdag. Amazon investeert naar eigen zeggen 2,2 miljard dollar in extra salaris voor zijn fulfillment- en transportmedewerkers.

Bijna een derde van de mensen die bij Amazon komen werken als vakantiewerker, keert volgens het bedrijf terug.

Dat neemt niet weg dat Amazon regelmatig onder vuur ligt om zijn personeelsperikelen. Zo legden Britse medewerkers vorig jaar uit protest hun werk nog neer.

Ook schrapte Amazon vorig jaar nog ruim 18.000 banen. Dat ging voornamelijk om de retaildivisie en personeelszaken.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!