Word member
DekaMarkt zoekt nieuwe financieel directeur

DekaMarkt zoekt nieuwe financieel directeur

De supermartketen lijk hiermee zijn directie te willen versterken. Sinds 2022 geven algemeen directeur Bart Oprel en oprichter Dirk Kat samen leiding aan het familiebedrijf.

Supermarktketen DekaMarkt is op zoek naar een nieuwe financieel directeur. Dat blijkt uit een vacature op LinkedIn.

De vacaturetekst van headhuntersbureau Ebbinge maakt duidelijk dat de supermarktketen inzet op versterking van de directie en verdere investeringen in IT, digitalisering en efficiencyverbeteringen. Sinds 2022 geven algemeen directeur Bart Oprel en oprichter Dirk Kat samen leiding aan het bedrijf. Maarten Kat werd in 2023 aangesteld als manager operatie, waarmee de functie na 3 jaar weer in handen kwam van een familielid.

DekaMarkt, een familiebedrijf met ruim 100 vestigingen in Nederland en zo'n 8.000 medewerkers, lijkt het bedrijf graag in de familie te willen houden."Continuïteit van het onafhankelijke familiebedrijf staat bij Dekamarkt centraal. Men wil het bedrijf in de toekomst graag overdragen aan de vierde generatie", zo valt te lezen op de website van Ebbinge.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!