DekaMarkt zoekt nieuwe financieel directeur

DekaMarkt zoekt nieuwe financieel directeur

De supermartketen lijk hiermee zijn directie te willen versterken. Sinds 2022 geven algemeen directeur Bart Oprel en oprichter Dirk Kat samen leiding aan het familiebedrijf.

Supermarktketen DekaMarkt is op zoek naar een nieuwe financieel directeur. Dat blijkt uit een vacature op LinkedIn.

De vacaturetekst van headhuntersbureau Ebbinge maakt duidelijk dat de supermarktketen inzet op versterking van de directie en verdere investeringen in IT, digitalisering en efficiencyverbeteringen. Sinds 2022 geven algemeen directeur Bart Oprel en oprichter Dirk Kat samen leiding aan het bedrijf. Maarten Kat werd in 2023 aangesteld als manager operatie, waarmee de functie na 3 jaar weer in handen kwam van een familielid.

DekaMarkt, een familiebedrijf met ruim 100 vestigingen in Nederland en zo'n 8.000 medewerkers, lijkt het bedrijf graag in de familie te willen houden."Continuïteit van het onafhankelijke familiebedrijf staat bij Dekamarkt centraal. Men wil het bedrijf in de toekomst graag overdragen aan de vierde generatie", zo valt te lezen op de website van Ebbinge.

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 45.000 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ gratis vacactureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ minimaal 50% korting op RetailTrends-events.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!