Picnic is in 2025 de winnaar van de Shopping Awards. De retailer werd voor het eerst gekozen als ‘beste webwinkel van het jaar’.
Picnic volgt Welkoop op, die de prijs in zowel 2023 als in 2024 in de wacht sleepte. Welkoop bleef wel de beste webshop in de categorie ‘dier’, waarbij de retailer voor Zooplus eindigde.
OFM
Voor het derde jaar werd er ook een e-commercemanager van het jaar uitgeroepen. Die prijs ging naar Paul Wijnhoven (OFM). “Onder leiding van Paul Wijnhoven heeft OFM een indrukwekkende groei doorgemaakt, waarbij commercieel succes hand-in-hand gaat met maatschappelijk verantwoord ondernemen”, aldus de vakjury.
Mariska van der Burg (Geisha Fashion) en Angela Haneveer (Xenos) waren de eerdere winnaars van deze prijs.
Reacties 0