Oud-RetailRookie Reliving opent opnieuw pop-upwinkels
Gepubliceerd op 13 mei 2025 om 16:26
Reliving blijft zijn online en offline-strategie combineren. In de komende maand zijn er 2 nieuwe pop-upvestigingen van het merk in Amsterdam actief.
In De Pijp is de tijdelijke winkel te vinden aan de Talmastraat 23. De retailer verkoopt daar 'vintage vondsten en tweedekans parels' van hedendaagse merken. Dit zijn bijvoorbeeld showroommodellen en retouritems die er als nieuw uitzien en een tweede leven verdienen. De winkel zal ongeveer tot de zomer open blijven.
Aan het eind van de maand opent het merk in Amsterdam-Noord een 1.000 vierkante meter gevuld met meubels en accessoires. Hier zijn grote meubels zoals banken, eettafels en lampen te vinden.
"We blijven echt fan van de combinatie tussen online en offline", zegt eigenaar Ananda van Doorn tegen RetailTrends.
Reliving werd in 2019 opgericht en behoorde in 2022 tot de 10 RetailRookies van RetailTrends. De ambitie is om marktleider in West-Europa in tweedehands interieurartikelen te worden.