Word member
Marks & Spencer hervat click & collect 4 maanden na cyberaanval

Marks & Spencer hervat click & collect 4 maanden na cyberaanval

Klanten kunnen hun online bestelde artikelen ook weer retourneren in de winkels.

Klanten van Marks & Spencer kunnen bijna 4 maanden na de cyberaanval weer gebruikmaken van click & collect. Dat meldt de Britse keten op zijn website.

Op 25 april, 3 dagen na de aanval, pauzeerde M&S de afhaalservice voor kleding in de winkels. Ook stopte de retailer met het aannemen van bestellingen via de webshop en de app. De onlineverkoop werd vanaf 10 juni hervat en nu volgt click & collect. Klanten kunnen hun online bestelde artikelen ook weer retourneren in de winkels, meldt John Lyttle, managing director fashion, home and beauty op Instagram. 

M&S meldde eerder dat de cyberaanval het bedrijf zo'n 351 miljoen euro aan operationele winst kostte. Dat zou deels gecompenseerd moeten worden via onder meer kostenbesparing en verzekeringsuitkeringen. M&S haalde als gevolg van de hack uit voorzorg diverse systemen offline, waardoor er ook minder artikelen - zowel food als non-food - in de winkels terechtkwamen.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!