Albert Heijn opent 85e winkel in België, maar blijft kleine speler

Albert Heijn opent 85e winkel in België, maar blijft kleine speler

"Met de opening van onze nieuwe winkel zetten we een nieuwe stap in ons groeiverhaal in Vlaanderen", aldus Raf van den Heuvel, general manager van Albert Heijn België.

Albert Heijn blijft uitbreiden in België. Met de nieuwe vestiging in Leuven komt de supermarktketen uit op 85 winkels.

"Met de opening van onze 85ste winkel zetten we een nieuwe stap in ons groeiverhaal in Vlaanderen. Dit laat zien dat Albert Heijn blijft groeien én bloeien in België", zegt Raf van den Heuvel, general manager van Albert Heijn België.

Ondertussen groeit ook Jumbo bij onze zuiderburen. Eind augustus opende de supermarktketen in het West-Vlaamse Menen zijn 42ste winkel. "We zien nog volop mogelijkheden voor verdere groei", zei directeur Jumbo België Peter Isaac aan het begin van dit jaar.

Ondanks de uitbreiding van de 2 Nederlandse supermarkten blijven ze in België relatief kleine spelers. De grootste supermarktformule, Aldi, telt er meer dan 445 vestigingen. Ook andere Nederlandse retailers zijn er fors groter: Kruidvat heeft in België zo’n 300 winkels, Zeeman ongeveer 250, en Action ruim 225. 

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 55.000 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ tot 66% korting op RetailTrends-events.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!