Gerry Weber gaat in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland online verder

Gerry Weber gaat in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland online verder

Achter de doorstart zit Globalist Beteiligungs GmbH, de e-commercepartner van de Spaanse Victrix Group die eerder dit jaar ook de Nederlandse tak van het Duitse modemerk overnam.

Gerry Weber gaat in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland volledig online verder. Achter de doorstart zit Globalist Beteiligungs GmbH, de e-commercepartner van de Spaanse Victrix Group die eerder dit jaar ook de Nederlandse tak van het Duitse modemerk overnam. Dat melden verschillende Duitse media.

Globalist is verantwoordelijk voor de webshop, marketing en het operationele beheer, en richt zich volledig op online verkoop, zonder eigen fysieke winkels.

"Gerry Weber is een bekend merk met een hoge herkenningswaarde", zegt Carlos Schönig, medeoprichter van Globalist. "We willen een digitale winkelervaring creëren die zowel eigentijds als trouw is aan het merk." Samen met co-founder Felix Manthey werkt hij aan een herpositionering van het merk in het onlinekanaal.

Na het faillissement van de Nederlandse tak maakte het modemerk een doorstart met ten minste 8 winkels onder de Victrix Group. Het ging om de vestigingen in Eindhoven, Nijmegen, Dordrecht, Nieuwegein, Zoetermeer, Venray, Middelburg en Veenendaal. De Nederlandse winkels worden geëxploiteerd door Naura Groep. Naura Groep is het moederbedrijf achter formules als Van Uffelen, Claudia Sträter en Expresso.

 

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 55.000 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ tot 66% korting op RetailTrends-events.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!