Word member
Co-founder Swapfiets wordt ceo bij e-bikefabrikant Qwic

Co-founder Swapfiets wordt ceo bij e-bikefabrikant Qwic

Steven Uitentuis is de nieuwe ceo van het merk, dat eind 2023 nog failliet werd verklaard.

Steven Uitentuis is de nieuwe ceo van Qwic. Met zijn komst wil de e-bikefabrikant het bedrijf verder laten groeien in de Benelux.

Uitentuis brengt leidinggevende ervaring mee binnen de mobiliteits- en servicesector. Zo was hij ceo en co-founder van Swapfiets. Daarna was hij binnen Pon verantwoordelijk voor het structureren en begeleiden van groeibedrijven gericht op duurzame mobiliteit.

''De komende jaren staan volledig in het teken van verdere focus op kwaliteit, service en nauwe samenwerking met ons dealernetwerk", aldus Uitentuis. "Ik kijk ernaar uit om samen met het team en partners te bouwen aan de volgende fase."

Qwic, dat in 2006 werd opgericht, heeft een moeilijke fase achter de rug. De e-bikefabrikant werd in november 2023 failliet verklaard. Een goede 4 maanden later maakte het bedrijf een doorstart. Momenteel valt Qwic onder EcoMotion, dat ook merken als AGU en Brekr onder zich heeft.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!