Word member
Financieel directeur Douwe Snel vertrekt bij Plus

Financieel directeur Douwe Snel vertrekt bij Plus

Per mei start hij als cfo bij Landal, bekend van de vakantieparken.

Financieel directeur Douwe Snel vertrekt bij Plus. Met de afronding van de transitiefase heeft hij volgens de supermarktketen besloten zijn loopbaan buiten Plus voort te zetten.

Per mei start Snel als cfo bij Landal, bekend van de vakantieparken. Tot eind april blijft hij actief bij de supermarktorganisatie. Snel trad in het voorjaar van 2024 aan als financieel directeur van Plus, als opvolger van Mayte Oosterveld.

"Met de afronding van de fusie en de ombouw van de laatste Coop-winkels, de vereenvoudiging van onze organisatie, de recente herfinanciering, het neerzetten van een stabieler IT-landschap en verbeteringen in de logistieke keten, ronden we een periode van grote veranderingen af", zegt algemeen directeur Aart van Haren. "Douwe heeft hier met zijn daadkracht en energie een groot verschil gemaakt."

De raad van commissarissen is gestart met de zoektocht naar een opvolger.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!